ADOPCJE : Aktualizacja 05.03.2023


W naszej hodowli koty dość szybko kończą karierę hodowlaną. Zależy mi, by gdy spełnią swoją rolę w programie hodowlanym, trafiały do nowych domów, jeszcze jako młode i łatwo adoptujące się zwierzęta. To nasi przyjaciele i dlatego z troską szukamy im ludzi/rodzin na całe kocie życie.

Kastraty w hodowli spadają na bardzo niskie miejsce w hierarchii, są zwykle gorzej traktowane przez koty niekastrowane, a dodatkowo wymagają mniej kalorycznej diety. Jednak przede wszystkim potrzebują jeszcze więcej miłości i troski człowieka. Z tego powodu w naszej hodowli mieszka tylko jedna kastratka, reszcie kotów kończących karierę znajdujemy nowe domki, z którymi pozostajemy w kontakcie i gdzie nasze koty są bezgranicznie kochane.

Czasami zmieniamy plan hodowlany lub widzimy, że kot czy kotka ewidentnie czuliby się lepiej w domu bez dużej ilości zwierząt, takie koty są kastrowane nawet przed jakimkolwiek miotem i trafiają do nowych właścicieli.

Osoby chętne do stworzenia domów adopcyjnych dla naszych kotów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i bezwzględnie wizyta w naszej hodowli. Adopcja jest odpłatna.

Kot i przyszły właściciel muszą się polubić.  


Drodzy Państwo, ze względu na zmianę planów hodowlanych w najbliższych czasie planujemy kastrację kilku kotów hodowlanych z naszej hodowli. Będą dostępne do rezerwacji po pełnej rekonwalescencji po zabiegach. 


Goldmine Top Boy

GOLDMINE TOP BOY

O: Goldmine Sunshine BLH ny 12

M: GoldenEmpire Xhanji BRI ny 11

BLH ny 11 (12) - czarny złoty szynszylowy długowłosy

Pełen pakiet badań genetycznych, FIV, FELV, PKD negative, aktualne szczepienia,paszport, szczepienie na wściekliznę plus TIRE test na przeciwciała, HCM echo tested clear, ur. maj 2021, kastracja 11.02

Status: dostępny na kolanka/ available as an elite neutered pet  

Puchaty miś ⭐?Top Boy Goldmine?⭐, złoty szynszylowy poleca się do adopcji.
Kocurek prawie dwuletni, kochany, prześliczny, ale niestety pielęgnacja długowłosego futra wymaga czasu i umiejętności, których mi troszkę brak.
Kocham go serdecznie i bardzo chciałabym, by miał suuuper domek. Taki, który marzy o złotym brytyjskim lewku [trochę podstrzyżonym na brzuszku, ale obiecuję, że odrośnie].
Nasz plan hodowlany to koty krótkowłose, a Top Boy to kocurek, który znalazł się u nas z przypływu serca - nowym opiekunom chętnie opowiem jego historię.
Kotek ma pełen komplet badań genetycznych lab.Zoogen, FIV i FELV test negatywny, genetyczne pkd negatywne, paszport Unijny, aktualne szczepienia, w tym wściekliznę i test na przeciwciała wścieklizny Lab-vet Niemcy, do tego zrobione echo serca w kierunku HCM clear. Czyli chyba wszystko, czego można sobie zażyczyć. No i oczywiście jest po zabiegu kastracji.
Adopcja jest odpłatna. Szukamy domku bez małych dzieci. Dzieci starsze oraz grzeczne koty i psy mile widziane, bo Top Boy bardzo lubi i potrzebuje towarzystwa❤️
Strona kotka:⭐?Top Boy Goldmine*UA BLH ny 12?⭐
Ojciec: Goldmine Sunshine BLH ny 12
Matka: GoldenEmpire Xhanji BRI ny 11