DOSTĘPNE KOCIĘTA: Aktualizacja 26 października 2021


DOSTĘPNE KOCIĘTA: To już ostatnie mioty dostępne w tym roku. Od listopada do lutego planujemy przerwę hodowlaną.  Zapraszamy do kontaktu. 

Specjalizujemy się w hodowli kotów brytyjskich srebrnych i złotych cieniowanych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze.

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.

Zapraszamy do rezerwacji kociaka już dziś.  Wystarczy kliknąć na obrazek, aby obejrzeć stronę osobistą kotka, więcej zdjęć i rodziców. 


Vesemir Ars Britannica*PL

VESEMIR Ars Britannica*PL

BRI ny 11(25) - czarny złoty cieniowany, gen ticked, kotek krótkowłosy, oczy zielone, kocurek

Kotek już po zabiegu wczesnej kastracji. Gotowy do odbioru od 30.10

Status: dostępny  jako ekskluzywny kotek na kolanka /

available as a luxury pet 


Valentino Ars Britannica*PL

VALENTINO Ars Britannica*PL

BRI ny 11(25) - czarny złoty cieniowany, gen ticked, kotek krótkowłosy, oczy zielone, kocurek.

Kotek już po zabiegu wczesnej kastracji. Gotowy do odbioru od 30.10

Status: dostępny  jako ekskluzywny kotek na kolanka /

available as a luxury pet 


Tabbita Ars Britannica*PL

TABBITA Ars Britannica*PL "Tabby"

BRI ns 11 - czarny srebrny cieniowany, oczy zielone, kocurek

Status: dostępna / available


Zapraszamy także do odwiedzenia zakładki ADOPCJE


  STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana - Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie. O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.


Informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.