DOSTĘPNE KOCIĘTA: Aktualizacja 19 listopada 2022


Szanowni Państwo, wszystkie mioty zaplanowane na ten rok są już na świecie. Następne kocięta planujemy dopiero wiosną 2023. Zapraszamy do rezerwacji aktualnie dostępnych maluchów.

Wszystkie koty hodowlane w naszej hodowli są przebadane w kierunku FIV, FELV, PKD - z wynikiem negatywnym. Nasze kocurki mają aktualne badania serca z wykluczeniem HCM. Wszystkie koty mają badania DNA - specyfikacje zawsze dołączamy do umowy sprzedaży kociaka. 

Koty hodowlane sprzedajemy wyłącznie poza granice Polski. Kocięta nakolankowe opuszczają hodowlę po zabiegu wczesnej kastracji. Więcej informacji w zakładce: O kociętach.  Specjalizujemy się w hodowli kotów brytyjskich srebrnych i złotych cieniowanych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze. 

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


DOSTĘPNE KOCIĘTA / AVAILABLE KITTENS:

(Kliknij w zdjęcie wybranego kotka po więcej informacji i zdjęć / click on the kitten's picture to see more photos)


Renesme Ars Britannica*PL

RENESME Ars Britannica*PL

BRI by 11 (bu 12) - czekoladowa złoty szynszyla - kotka - niesie wyjątkowy gen sunshine, niesie gen cynamonu i gen pointa, być może niesie rozjaśnienie

Status: dostępna/ available for show & breeding or as pet


HARRIET Ars Britannica*PL

HARRIET Ars Britannica*PL BRI ns 11 

Status: dostępna na kolanka /available as pet


 HATTIE MEA Ars Britannica*PL

HATTIE MAE Ars Britannica*PL BRI ns 11

Status: dostępna na kolanka/ available as pet


Indigo Ars Britannica*PL

INDIGO Ars Britannica*PL BRI ny 21(12) 33 

Status: dostępny/ available as an elite pet or  for show & breeding  


Mojito Ars Britannica*PL

MOJITO Ars Britannica*PL BRI ay 21(12) 33

Status: dostępny/ available as an elite pet or  for show & breeding Oriana Ars Britannica*PL

ORIANA Ars Britannica*PL  BRI ny 21 33 

Status: dostępna/ available as pet or for show & breeding 


STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja / Reserved - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana / Breeding observation Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie, O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Available for show and breeding: dostępny do hodowli za granicę

Available as elite pet: Kocię o wyjątkowych walorach, urodzie i pochodzeniu, może być dostępne na kolanka, ale wartość kociaka jest nieco wyższa.

Available as pet: kotek dostępny do kochania na kolanka


Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.