IRIAL GOLD ARS BRITANNICA*PL


IRIAL GOLD Ars Britannica*PL

[Irial]

RODZICE:

Tutti Silver Queen*MD &  Fox Cub Wookie Raven City*RU

Tutti Silver Queen*MD & CH Fox Cub Wookie Raven City*RU of Zojka*PL

(BRI ny 11 & BRI ny 12)

Rodzice FIV, FELV, PKD clear, ojciec HCM clear, grupa krwi A

Badania genetyczne: Center of veterinary genetics ZOOGEN St. Petersburg Russia:  PDK clear NN, grupa krwi AA - nie niesie B, niesie gen point Cs, niesie długi włos Si, nie niesie czekolady B/B, nie niesie rozjaśnienia D/D

Ojciec miotów: Miot M6

Irial to moja wielka miłość, nie tylko w przenośni, ale i dosłownie, bo to 6 kilowy misio z wielką, okrągłą głową, gęstym złotym futrem i szmaragdowymi, wielkimi oczami. Wybitne pochodzenie widać już na pierwszy rzut oka, mama pochodzi z Mołdawii, tatuś z Rosji. Oboje mają wspaniałe charaktery i są kotami hodowlanymi dającymi przepiękne potomstwo.

Irial to kocur typu wszędzie mnie pełno, kocha biegać po Katerii i zaglądać we wszelkie zakamarki. Świetnie się przy tym bawi, fundując ludzkiej matce potężne cardio, bo choć duży to bardzo zwinny kot i nigdy nie męczy się zabawą. Irialek kocha inne koty. Na stałe mieszka z naszą seniorką Fanabellą i wspólnie zasypują mnie buziakami albo ścigają się po schodach.

Irial to złota szynszyla z genem pointa, jest wspaniałym reproduktorem i jednym z moich ulubionych złotych kotów w hodowli. Ale jak tu nie kochać takiego słodkiego niedźwiedzia? :) 


 

/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold/irialgold