DIEGO ARS BRITANNICA*PL


DIEGO Ars Britannica*PL

[Irial]

RODZICE:

Candi & CH Absolu Hank

Candi Lambada & CH RU*Absolu Hank

[BRI ny 11 x BRI ay 11]

Rodzice FIV, FELV, PKD negative, ojciec HCM clear tested, mama niesie czekoladę.

Badania genetyczne: Center of veterinary genetics ZOOGEN St. Petersburg Russia:  PDK clear NN, grupa krwi AA - nie niesie B, nie niesie długiego włosa SS, nie niesie czekolady B/B, niesie rozjaśnienia D/d

Diego to cudowny kocurek. Wymarzony gentycznie i fenotypowo, bo po sprawdzonym, wybitnym reproduktorze Hanku i pięknej, dużej i wspaniale wyzłoconej mamie Candi. Po tacie niesie rozjaśnienie, po mamie może czekoladę? Czekamy właśnie na testy genetyczne w laboratorium Zoogen.

Byciem zawsze blisko, mruczeniem niczym pozytywka i tysiacem buziaków wydeptał sobie drogę do mojego serca. Jest uważny, empatyczny i uwielbia głaskanie. Lubi inne koty i jest ciekawy świata.

Diego to jeszcze trochę kociak, ale po obojgu rodziców odziedziczył wielkie, szmaragdowe oczy, okrągłą główkę i słodki, towarzyski temperament. Po mamie jest wspaniale marchewkowo złoty, od tatusia zabrał ekspresję. Mam nadzieję, że przekaże te cechy potomstwu.

 


 

/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego/diego