16 stycznia 2020 Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych w Beverwijk 

Ten weekend był dla nas miłą niespodzianką. Dwa nasze koty - CH Celeste Ars Britannica*PL BRI ns 21 33 oraz Quasar Ars Britannica*PL BRI ds 21 33 wzięły udział w Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Beverwijk. 

Debiutujący point cameo Quasar w oba dni otrzymał certyfikat CAP i ocenę EX1 oraz w niedzielę także Nominację do panelu Best in Show. Gratulacje Karen! Brawo Quasar.

Celeste brała udział tylko w niedzielnej wystawie i otrzymała już drugi certyfikat CACIB i ocenę EX1. Bardzo się cieszymy, gratulacje Jadwiga.

Tymczasem ten tydzień obfituje w pożegnania. W drodze do nowego domu jest Fergus, a dzisiaj Gordon dołączy do nowej rodziny. Powodzenia kociaki!

Na nową Rodzinę czeka jeszcze Horacy. Nowe zdjęcia znajdziecie Państwo na stronie, a filmy na Instastory Highlights. Zapraszamy.

Młodsze kocięta pokażemy już po zabiegu wczesnej kastracji. Do rezerwacji będą dostępne srebrne pointki, długowłosy srebrny point, a trochę później zielonookie sreberka. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

Udanego dnia, pozdrawiamy!


6 stycznia 2020 - Poniedziałkowe podsumowanie:
* Artykuł na stronie: "O czym warto pamiętać decydując się na kociego domownika"
* Angielska wersja naszej strony - Our website in English

Dzisiaj poniedziałek i choć świąteczny, to postanowiłam wrócić do dobrej tradycji co tygodniowych update'ów.

Za nami długa świąteczna przerwa. Dziękujemy wszystkim za życzenia i piękne zdjęcia kotów. Jeśli do kogoś życzenia od nas nie dotarły, proszę przyjąć je tutaj, bo po zmianie telefonu straciłam część kontaktów.

Wczoraj do nowego domku pojechała Kalla i wygląda na to, że to bardzo dobra decyzja, a Kallunia jest szczęśliwa.

W tym roku modernizujemy także naszą stronę internetową, oprócz nowej szaty graficznej powoli powstaje nowa angielska wersja - tak, aby nasi anglojęzyczni klienci także mogli dowiedzieć się czegoś o naszych kotach.

Mam zamiar także popełnić kilka artykułów dotyczących kotów. Liczę na Państwa uwagi i podpowiedzi, co do interesujących Was tematów.
Dzisiaj pierwszy artykuł, inspirowany ostatnimi wizytami w naszej hodowli - "O czym warto pamiętać decydując się na kociego domownika". Miłej lektury i dobrego tygodnia.

Zapraszam także do obejrzenia filmu "O czym pamiętać decydując się na kota", który był inspiracją do napisania tego artykułu:


2 stycznia 2020 Szczęśliwego Nowego Roku
 
Szanowni Państwo, życzymy Wam wszystkiego najlepszego w Nowym 2020 Roku!
Pomyślności, radości, spełnienia marzeń, zdrowia i cudownych mruczących kotów w Waszych domach.