22 luty 2021 Planowane mioty i o tym, jak witamy na świecie nasze kocięta

Dzień dobry moi Drodzy,
kolejny tydzień przed nami i trochę może mniej zimy, a na pewno więcej słońca za oknem. Kotki powolutku rujkują i chodzą na randki. Kociaki będą przychodzić na świat sukcesywnie.
 
Jak zwykle o narodzinach maluchów i ich dostępności będę informować najpierw osoby z listy oczekujących - te, o których wiem, że aktywnie czekają na swoje kociątko i przypominają się regularnie - , a później na Facebooku i na naszej stronie internetowej.
 
O przyjściu na świat kociaczków zwykle informuję nie wcześniej niż przed ukończeniem przez kocięta 4-5 tygodnia życia. Wcześniej jest to czas wyłącznie dla nich i mam, a także dla mnie, by kociętom poświęcić maksimum uwagi i troski.
Dobry początek, zadbane i otoczone troską oseski to inwestycja we właściwy rozwój i odpowiednią socjalizację kota.
 
Od początku hodowli nasze kocięta rodzą się zawsze przy moim aktywnym udziale. Każda mamusia ma swój pokoik na czas porodu i odchowania maluszków. Zwykle na 2-4 dni przed porodem przenoszę się z kotką do porodówki i śpimy razem, przygotowujemy się do jej porodu i oswajamy przestrzeń - kotka przekopuje legowisko, sprawdza kocyki, domek, domaga się głaskania brzucha, karmienia na życzenie i oczywiście pełnej uwagi :)
Po porodzie kociaki są co kilka godzin ważone, jeśli trzeba dokarmiane, mama dostaje dużo wsparcia i wszelką niezbędną pomoc. Maluszki są na rękach od urodzenia, uczą się, że człowiek jest fajny i traktują jego obecność jako normę.
Z tego powodu, gdy czekamy na kociaki lub mamy świeżo urodzone maluszki, trzeba czasem poczekać na odpowiedź z naszej strony.
 
Pytacie Państwo o nasze plany na ten rok. Choć to tylko zarys i koty mogą nie podzielać moich wyborów, to na stronie znajduje się lista planowanych randek. Prosimy o kciuki, by nasze księżniczki zaakceptowały swoich wybranków i obdarzyły nas srebrnymi i złotymi kuleczkami z zielonymi i niebieskimi oczami. Więcej informacji tutaj: Planowane mioty
 
Tymczasem słonecznego dnia i miłego oglądania.
Pozdrawiamy serdecznie!
 
 
 
 
6 stycznia 2021
Dzień dobry w Nowym Roku. Zgodnie z obietnicą od jutra powolutku wracamy do internetowych aktywności i na dobry początek fotka z tamtego roku wykopana w telefonie ❤
Na kociaki trzeba będzie poczekać pewnie do marca, ale to miłe i owocne czekanie.
Życzymy Państwu Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiamy!
 
24 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #24
 
Kochani, niech radość, miłość i ciepło zagoszczą w Waszych domach w te Święta.
Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze i uściskajcie proszę koty.
Dzisiaj w kalendarzu 20 letnia kotka, towarzyszka naszej Wigilii i choć to nie brytyjka z Ars Britanniki to bliska naszym sercom.
Kochajcie swoje koty całym sercem i pamiętajcie o nas w Nowym Roku.
Do zobaczenia po 6 stycznia Ho!Ho!Ho!
 
 

23 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #23
Przedostatnia kartka z kalendarza, a na niej Gerald Ars Britannica szykujący się do Świąt.
Miłych przygotowań moi Drodzy!
 
 

22 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #22
Dzisiaj już o ludzkiej porze, po mikołajowych zakupach i o krok przed przerwą świąteczną.
Kochani, przed nami jeszcze 2 odsłony kalendarza, ale od jutra do 6 stycznia robimy sobie mały urlop od internetu, spraw hodowlanych i w związku z tym będzie nas tu tylko troszkę.
Dziękujemy Wam za wspaniały rok. Na podsumowanie przyjdzie czas w styczniu.
Dzisiejsza kartka z kalendarza to moje słońce Waleria Ars Britannica*PL, klonik dziadka Owena, kotka, którą szczerze uwielbiam i która nauczyła mnie wiele o tym, jak cudowne, wytrwałe, a jednocześnie delikatne i mądre koty potrafią być. Waleria to także mariaż, jak sądzę udany i w dodatku czekoladowo złoty, dwóch hodowli Ars Britanniki i Zojki. Cudownie jest dzielić się pasją i wspólnie coś tworzyć. Mam nadzieję, że przyszły rok zaowocuje kolejnymi wisienkami na torcie naszych planów.
Waleria z Tangerine mieszka we Francji. Susana good luck with our sweet girl ❤ I hope she will bring you lots of joy and lovely kittens.
Pozdrowienia Kochani.
 
 

21 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #21
Jak w każdy poniedziałek, a szczególnie ten przed Świętami trudno mi dogonić własny ogonek.
Dzisiaj piękny ogonek i piękna mordka Lukrecji Ars Britannica*PL, córki Queenie i Hanka ❤
U nas choinka ubrana, a jak Wasze świąteczne przygotowania?
 
 

20 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #20
Dzisiaj w kalendarzu Theodorek, czyli Ural Ars Britannica*PL, niebieskie złotko i straszny pieszczoch, no i synek Almy i Samiego.
Theo dostał dzisiaj od Mikołaja braciszka. Ci, którzy śledzą nasze Instastory pewnie wiedzą ❤
Rodzinie Theo i Zanzibarka życzymy dużo radości z obu pociech, a Wam wszystkim dobrej nocy!
 
 

19 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #19
 
Dzisiaj kalendarz trochę wcześniej, z pięknym zdjęciem Dyzia, czyli Nikodema Ars Britannica*PL, BRI ny25, synka Zabavy i Samuela, który ma dopiero 9 miesięcy, a waży już 4 kilo i nadal rośnie. Do taty zostało mu jeszcze prawie 6 😉
Pani Agato dziękujemy za super zdjęcia. Na pewno wstawię osobny post z Dyziem, a Państwo możecie obserwować go na Instagramie: @dyzio.cat.
Powiem Wam moi Kochani, że w przyszłym roku życzę sobie więcej czarnych złotek w naszej hodowli i może złotego pointa... kto wie, co Mikołaj wrzuci przez komin 😉
Jednak, jeśli nie ubiorę choinki, która od rana czeka w salonie i pachnie tak, że zamiast pracować chciałoby się zrobić kubek gęstej czekolady z Wedla, napalić w kominku i rodzinnie i kocio posiedzieć pod kocykiem, to jeszcze Święty się obrazi i tylko rózgę zostawi 🙂
Tymczasem za 20 minut webinar z profesorem Frymusem, na który cieszę się już od miesiąca, a potem... no cóż hodowca, trochę jak rolnik, kociaki nakarmić musi, kuwety posprzątać.... no i tą choinkę ubrać...
A jak Wam idzie w przedświąteczne dni?
 

18 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #18

Eleonora i Apollo Ars Britannica*PL po raz drugi w naszym kalendarzu, ale nie umiem się oprzeć kotom w moich ulubionych kolorach z choinką w tle.
Jak Wasze przygotowania do Świąt? Koty pomagają? Udanego weekendu przedgwiazdkowego i znajdźcie chwilę, by przytulić kotka ❤
 

17 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #17
Dzisiaj w kalendarzu Qupido Ars Britannica*PL, bo choć nie hodujemy już kotów cameo to każda fotka z nowego domu wzbudza mój sentyment ❤ Może kiedyś, kto wie...
Pozdrowienia dla Wszystkich i miłego wieczoru!

16 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #16

Dzisiaj w kalendarzu Polly Ars Britannica*PL. Nasza Pollinka wyrasta na piękną i mądrą królewnę w nowym domu, w końcu to córka Zary i Icebear, prawdziwa śnieżynka.

Post krótki, bo za nami dzień kastracji. Naszym lekarzom z #OchWet dziękujemy za 11 lat opieki nad naszymi kotami i życzymy zdrowych, wesołych Świąt 
Miłego wieczoru dla Wszystkich!
 

15 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #15

Dzisiaj kalendarz wcześniej, bo i fotka powstała spontanicznie. Na obrazku nasze 3 srebrka Zinka, Zeus i Zanzibar, przekochane kocie dzieci o przesłodkich charakterach.

Dla mnie charakter kociąt opuszczających naszą hodowlę jest równie ważny jak uroda. Ta trójka jest kochana i chyba ❤❤ ahh!! A co dla Was liczy się najbardziej u kota?

Pozdrawiamy z kocimi śnieżynkami ❤


14 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #14

Dzisiaj pracowity poniedziałek, a ja pomyślałam sobie, że na Święta chciałabym, bym naszą stronę polubiło 2000 osób. Co Wy na to?
Jeśli nam się to uda obiecuję piękny film przedstawiający nasze koty hodowlane i 11-letnią historię hodowli ❤
W ramach nawiązania do historii, dzisiaj piękny kocurek cameo Valmont Ars Britannica*PL zwany Waldkiem, syn naszej Lilly i GIC Harleya am Trotzbach*DE z hodowli Britabby*PL.
Walduś mieszka razem z Zorro i w przeciwieństwie do "brata" to stateczny arystokrata ❤
A tymczasem proszę o polubienia naszej strony i zmykam karmić te mniejsze i te większe miau. Miłego wieczoru!


13 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #13

Bo kot leżeć lubi, a dzisiaj niedziela więc i fotka wybrana dokładnie z tego powodu, choć wspaniałych zdjęć Einsteina aka Tośka i Robbiego Ars Britannica mam na osobny, super post.

Dzisiaj dzień przemyśleń i poważnych decyzji w naszej hodowli, o rezultatach opowiem Wam już w przyszłym roku.

Decyzja zapadła także, co do Zinki i chociaż bardzo trudno będzie mi się z nią rozstać to wierzę, że wybrałam dobrze i mądrze dla niej i dla jej nowej Rodziny.

Niech więc reszta niedzieli minie Wam leniwie.
Pani Kasiu, dziękuję za fotki ❤


12 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #12
 
Dzisiaj w kalendarzu prawdziwy słodziak i kot, który nie boi się niczego, ale w końcu imię zobowiązuje 🤣
Przedstawiamy srebrnego przystojniaka Zorro Ars Britannica*PL, synka Magnolii i Fausta.
Mamie Zorro pięknie dziękujemy za zdjęcie specjalnie do kalendarza oraz cierpliwość do kociego młodszego synka i pozdrawiamy ją oraz oba arsbritannikowe ogonki ❤❤
 
 

11 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #11
 
Dzisiaj w kalendarzu multi kartka z Poldziem i Ellą, czyli Apollem i Eleonorą Ars Britannica*PL
Gdy nie wiesz, co wybrać - srebro czy złoto, zaproś do domu koty w obu kolorach. Choć tych dwoje często się czubi, bo Ella przez dłuższy czas była jedynaczką, to myślę, że jednak trochę się lubią 😉
Miłego weekendu moi Drodzy, a Elcię i Poldka znajdziecie tutaj Eleonora & Apollo Lifestyle British Shorthair Cat.
 
 

10 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #10
 
Dzisiaj był wyjątkowy dzień i nie tylko dlatego, że spadł pierwszy śnieg. Nie o wszystkim chcę napisać, ale czasem gdy mam gorszą chwilę Wy - moi Drodzy Państwo - przysyłacie mi światełka optymizmu - zdjęcia dawno nie widzianych kotów, miłe wiadomości, inspirujące rozmowy o Waszych kocich planach.
Jednak dzisiejszejszą kartkę z kalendarza wypełni za mnie ktoś inny - przed chwilą przeczytałam ten wpis i myślę, że Pani Dorota nie obrazi się na mnie za użycie zdjęcia Daisy Ars Britannica*PL i zacytowanie jej słów. Bardzo za nie dziękuję, a tym którzy myślą o adopcji dorosłego kota może także przyniesie to odpowiedź.
Miłego wieczoru Kochani
"olwena ...to już 4 lata i coś tam jak do naszej familii dołączyła ona - najkochańszy i najsłodszy kotełek jakiego można sobie wymarzyć. O tym, że jest śliczna wspominać nie będę bo to oczywista oczywistość. Wiem, wiem każdy taki jest 😉
Sierściuchy, gnieciuchy mamy dwa - starszego 14-letniego eleganckiego i dystyngowanego pana jaśnie i ową białą cudowną mięciutką kulkę. Skąd pomysł adopcji ? W sumie żadnych tu cudów nie ma - z potrzeby serca i tyle 🙂 A, że serce wie co robi i śmiało wręcz bezczelnie mogę stwierdzić, że była to najlepsza decyzja! Do tego Dejzik wybrał się niejako sam...tak, tak to ona nas sobie wybrała nie odwrotnie 🙂 Trzeba ufać takim zwierzęcym wyborom - one doskonale wiedzą co robią 🙂
Każdy kto ma zwierzydełko w domu wie jaka to ogromna radość i przyjemność. Wspaniałe rzeczy wnoszą czworonogi w nasze życie, stanowią jego uzupełnienie. Nasze koty wkleiły się idealnie w naszą rodzinną układankę, z nimi rodzinne puzzle są kompletne.
Nic tak nie poprawia humoru jak mruczący kot grzejący kolana 🙂 I nic nie jest w stanie zburzyć tej rodzinnej sielanki nawet żwir rozciągnięty po całym domu i wbijający się bezlitośnie w stopy, białe kłaki na czarnych spodniach czy srogie miauczenie o 3 nad ranem 🙂
Każdemu polecam 🙂
To taka fajna bezwarunkowa wymiana miłości - my kochamy je bezgranicznie i bezinteresownie za to, że są a one nam tą miłość oddają do tego pomnożoną !
PS. Pozostaje mi tylko podziękować Pani Ani @arsbritannica, że obdarzyła nas zaufaniem i oddała nam Dejzika w opiekę."
 
 

9 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #9
 
Dzisiaj Lala i Leoś, czyli odrobina miłości w zimowy dzień. Kto nie lubi przytulić się do kota, a już do dwóch to zupełnie. Lala to Brenda Ars Britannica*PL, czekoladowa srebrna szynszylka.
Jak jej mama Jocelyn i babcia Sienna i większość naszych pointów to kot, który musi okazywać czułość, barankować, mruczeć i w ogóle być blisko.
Takiej kociej bliskości dzisiaj Wam życzę, a Pani Magdzie dziękuję za fotkę.
 
 

8 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #8

Dzisiaj do kalendarza trafia Gordonek Ars Britannica*PL wprost z kochającego domku.
Uwielbiam dostawać zdjęcia z nowych domów i za każde bardzo dziękuję.
Pozdrowienia!
 
 

7 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #7

Dzisiaj zaglądamy do porodówki - Cashmere & jego mama Fendi Ars Britannica*PL leżakują do pary ❤
Kocham takiego słodkie obrazki, a Wy?
 

 
6 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #6
 
Dzisiaj Mikołajki, mam nadzieję, że Wam i Waszym Kotom Mikołaj przyniósł wspaniałe prezenty?
Jak rozpieszczacie swoich milusińskich? Nasze koty w tym roku dostały nowe drapaki, leżanki i kilka zabawek. Chyba były zadowolone, w każdym razie korzystają i mruczą.
Dzisiaj do kalendarza trafia Zinka Ars Britannica*PL - moja puchata kuleczka buszująca pośród zabawek i skrzatów. Nadal nie wiem, czy z nami zostanie, ale dzisiaj jest cała dla Was :)
Radosnych Mikołajek, ho ho ho!
 
 
5 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #5
 
Kalendarz adwentowy #5
Dzisiaj dostałam domowe pierniczki z kotkami i nie tylko ❤ Podobno nie wszystkie pierniczkowe kotki trafiły do pudełka, więc dostałam także fotkę Vegi Ars Britannica*PL z brakującym pierniczkowym kotkiem ❤❤
Marta, Gucciu, Leon, Kostek, Felicja i oczywiście koty z Ars Britanniki oraz piesełku, bardzo bardzo dziękuję ❤ I niech jutro Mikołaj będzie dla Was łaskawy 😃
 
 

4 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #4
 
Są takie dni, że chcesz, by już było jutro... bo boli Cię głowa, aparat się rozładował, śnieg nie wie, czy spaść i wszystko idzie mocno wspak.
W takie dni chowam się gdzieś pośród kotów, odkładam na później maile i ograniczam internet do minimum. Koty pozwalają złapać właściwy punkt widzenia, są prawdziwe, stabilne, ciepłe i bezpieczne.
Dzisiaj w czwartej kartce kalendarza spotkanie przeszłości z przyszłością, czyli Poppy Ars Britannica*PL - cudowna szynszylka z wielkimi oczami, białym futerkiem i posagiem genów, na które pracuję od ponad 10 lat.
Bo...Poppy to córka Zary i Icebeara, wnuczka Nanooka, Hadriana, Belli i Cleo, prawnuczka Florentiny, Prudy, Montiego i Willego i... tylu marzeń, oczekiwań, prawie całej naszej historii sreber...
Z moim małym mruczącym marzeniem na kolanach, czekając na pierwszy śnieg, życzę Wam spokojnego wieczoru i udanego weekendu...
 

3 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #3
 
Dzisiaj różowy kotek w różowym pokoju, czyli moja kochana papużka Rubinka Ars Britannica*PL.
Nasze niebieskie złotka są przekochane i prześmieszne - Rubinka sprząta ze mną kuwety siedząc mi na ramieniu, non stop mruczy, a gdy widzi wannę pełną wody wskakuje jak rasowy pływak  I jak tu nie kochać takiej damy?
 
Rodzice Rubinki to CH Hank Absolu*RU BRI ay11 & CH GB*Templegates Sonia BRI ay11
 
 

2 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #2
 
W tym tygodniu zostaniemy w klimacie maluszków, a to słodkie kocie dziecko to Boston Ars Britannica*PL, synek naszej Rożyczki i Fausta, wnuczek Gemmy i Pączka i przekochany klusek i słodziak, na którego czeka z niecierpliwością Rodzina i koci kolega❤
 

1 grudnia 2020 Kalendarz adwentowy #1 

No to zaczynamy kalendarz adwentowy #1 - dzisiaj małe, słodkie i kochane słoneczko, czyli srebrna szynszylka Amelia Ars Britannica*PL.

Amelka to córeczka Xabelle Ars Britannica*PL BRI ns 11, czyli Abi i Śnieżka, czyli Pascala Ars Britannica*PL.
Na razie rośnie i zobaczymy, co dalej, bo to dla mnie wyjątkowe krycie i obie siostrzyczki wyjątkowo skradły moje serce 

25 listopada 2020 NOWE ZDJĘCIA KOCIĄT

Od dzisiaj na stronie nowe mioty Z3, A4, B4 i C4. Maluszki mają wstępnie wybrane domki lub pozostają w obserwacji.

Zinka Ars Britannica*PL Zanzibar Ars Britannica*PL Zeus Ars Britannica*PLAlexa Ars Britannica*PL Amelia Ars Britannica*PLBoston Ars Britannica*PLBrooklyn Ars Britannica*PL Bria Ars Britannica*PL Cashmere Ars Britannica*PL

Zapraszamy Państwa także do obejrzenia vlogu naszej hodowli na kanale Youtube: Ars Britannica:  Vlog o hodowli

 
25 września 2020 Przerwa hodowlana 
 
Szanowni Państwo,
za nami pracowite wakacje, bo jak część z Was wie, kociaki w Ars Britannice rodzą się zwykle pod koniec wiosny i są z nami przez większość lata. W tym roku nie mamy zbyt wielu miotów. Rozwijamy inwestycję związaną ze stworzeniem jeszcze lepszych warunków dla naszych kotów, a także uruchamiamy butikowy hotelik dla kotów www.kateria.pl. To wszystko pochłania dużo czasu i pracy. Mimo to koty są najważniejsze i to im poświęcamy większość naszego czasu.
 
Co zdarzyło się przez ostatnie prawie 10 miesięcy 2020 roku? - sporo. Hodowla to ciągłe zmiany i progres. Zakończyliśmy ostatecznie prowadzenie linii cameo - to była niezapomniana 8-letnia przygoda, ale nie da się robić wszystkiego dobrze, więc koncentrujemy się na naszym podstawowym kolorze, czyli srebrach i srebrnych pointach. Oczywiście pojawiły się także złota, ale te świetnie współgrają ze srebrami. Zostały więc tylko zielone i niebieskie oczy i srebrno-białe bądź złote futerka :)
 
Koty: Charlie, Zuzia, Tasminka, Grace, Idylla zmieniły domy. Mają kochające nowe Rodziny, a my cieszymy się, że są otoczone troską i miłością. To pewnie nie koniec adopcji w naszej hodowli, ale na ten moment wystarczy.
 
Do naszej kociej mafii dołączył z Holandii NL*Jadwiga's Ramses. Dorastają nam także nowe srebrne i złote dziewczynki, które za parę miesięcy pokażemy na stronie. Planujemy również kilka niespodzianek i nowe geny w hodowli, ale proces poszukiwania jest długotrwały i jeszcze nic nie jest przesądzone. 
 
Pytacie Państwo o nasze plany hodowlane i dostępne kocięta. Obecnie nie mamy dostępnych maluchów. Czekamy na pierwsze jesienne mioty, jednak w tej chwili planujemy krótką przerwę hodowlaną. Od wielu lat nie mam prawdziwych wakacji, jednak najbliższy miesiąc planuję, jako oddech od spraw hodowlanych. Będzie nas więc mniej w internecie, a więcej po prostu z kotami - w domu, w planach na najbliższe miesiące, w wykończeniach Katerii. Tak by późną jesienią wrócić z nowymi maluszkami - oczywiście jeśli dopisze nam szczęście. Nasze koty to żywe istoty, to one decydują o rujkach, randkach, ilości maluchów. Stąd tak trudno nam określić, ile kociątek przyjdzie na świat i dokładnie kiedy. Nasze dorastające kocurki uczą się kryć to także warunkuje sukces. Prosimy więc o dawkę cierpliwości i tolerancji, bo kociaki na pewno będą, ale trudno nam powiedzieć coś więcej. Osoby, które rozmawiały z nami o kociętach tradycyjnie poinformujemy o dostępności maluchów przed pokazaniem ich na stronie.
Na razie jednak kotki dopiero zaczynają randki, ostatnie letnie maluchy rosną i powolutku szykują się do pakowania wyprawek, a my robimy malutką przerwę, by wrócić z nową energią i wspaniałymi kotkami.
 
Pozdrawiamy serdecznie i słonecznej jesieni!
 

17 września 2020 Hotel dla kotów - Kateria pod Sówkami

Szanowni Państwo, wszystkie nasze kotki adopcyjne pohodowlane oraz maluszki znalazły dom. Kolejne mioty planujemy jesienią i zimą. Będziemy na bieżąco informować Państwa o zmianach w naszej hodowli. Pozdrawiamy serdecznie, a jeśli planują Państwo późne wakacje, zapraszamy do naszego hoteliku dla kotów - Kateria pod Sówkami - www.kateria.pl. Będzie nam miło gościć kotki w trakcie Państwa urlopu.

Miłego dnia!


15 września 2020 NL*Jadwiga's Ramses 

Przedstawiamy naszego nowego kocurka - NL*Jadwiga's Ramses. 

Wymarzyłam go sobie, chyba jeszcze zanim się urodził, a gdy zobaczyłam jego pierwsze zdjęcia nie było odwrotu. Przestawiam naszego przyszłego reproduktora, kocurka BRI ns 11, NL*Jadwiga's Ramses.

Rasmes to synek NW GIC Jadwiga's Ivanhoe, czyli Bobo i CH Celeste Ars Britannica*PL, wnuczek naszego Fausta i Sienny.

Rodzice: 

NW GIC NL*Jadwiga's Ivanhoe  &  CH Celeste Ars Britannica*PL

Chyba nigdy nie miałam kotka z tak malutkimi, ślicznymi uszkami. Ramses jest kochany, przyjacielski, bardzo jaśniutki. Mam krótkie futerko i będzie wielkim kotem.
Jadwiga, dziękuję Ci za tego ślicznego kota. Cieszę się, że mimo opóźnień związanych z pandemią wreszcie dotarł. 

Ramses ukradł mi serce, mam nadzieję, że skradnie i Państwa.  


9 września 2020 Idylla została kastratką  - edit: kotka zarezerwowana

Moi Drodzy, nasza piękna Idylla została kastratką. Ma 2,5 roku, miała jeden miot i czeka na wspaniały dom.
Idylla, jak to szynszylki jest małą kotką. Lubi głaskanie i jest bardzo przyjazna. Nie zna dzieci, więc nie wiem, jak na nie reaguje. Kocury akceptuje, kotek nie lubi.
Kotka będzie mogła wyjechać do nowej Rodziny za około 2 tygodnie.
Zapraszamy do kontaktu.