DOSTĘPNE KOCIĘTA: Aktualizacja 3 marca 2021


DOSTĘPNE KOCIĘTA: Nowe mioty planujemy od końca marca do końca wakacji. Specjalizujemy się w hodowli kotów brytyjskich srebrnych i złotych cieniowanych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA & FORMULARZ OCZEKIWANIA NA KOTKA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze.

Aby przyspieszyć proces rezerwacji kociaka, prosimy o prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza oczekiwania na kotka na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie nie jest równoznaczne z rezerwacją kotka i nie zobowiązuje Państwa do zakupu kotka z naszej hodowli.

Zgłoszenie oczekiwania na kotka:

  • Imię i nazwisko:
  • telefon:
  • e-mail:
  • mieszkam w: Polsce/za granicą:
Czekam na:
* kocurek/kotka
* kolor: srebrny/złoty/srebrny point/złoty point
* oczy niebieskie/zielone
* docelowa wielkość kotka
* od kiedy może przyjechać
* preferowane cechy charakteru:
 
Czy w domu są:
* dzieci
* koty
* inne zwierzęta
 
Najbardziej podobają mi się kotki:
(jeśli kot ma być podobny, do któregoś ze strony, proszę o podanie imienia): *(niekoniecznie)
 

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.

Zapraszamy do rezerwacji kociaka już dziś. 


 STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana - Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie. O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.

Informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.