MIOTY PLANOWANE na rok 2018 

Aktualizacja: 10 października 2018


Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem kociątka z naszej hodowli, zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48602116670 lub e-mailowego:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego, odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe. Nie odpowiadamy na anonimowe maile. Nie stosujemy także listy oczekujących, natomiast osoby, które się z nami kontaktowały w sprawie maluszków informujemy o ich dostępności zanim jeszcze informacja pojawi się na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy hodowlą domową. Nasze koty żyją z nami. Nie trzymamy kotów w klatkach ani zewnętrznych penach. Są socjalne i otoczone miłością, dlatego cenimy kontakt osobisty z nowymi właścicielami naszych kociąt. Chętnie dowiemy się, jakie preferencje macie Państwo w stosunku do wymarzonego pupila, jakie zwierzęta z Wami mieszkają oraz pomożemy w wyborze właściwego kotka. 

Czasami w naszej hodowli zdarzają się koty w opcji adopcyjnej. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt.

Bardzo przepraszamy, ale nie sprzedajemy naszych kociąt do hodowli w Polsce i hodowli klatkowych zagranicą oraz sklepów zoologicznych.

Zapraszamy do kontaktu.


JESIEŃ/ ZIMA 2018


Tasminka Ars Britannica*PL & CH UA*Nonpareil Faust

[BRI ds 11 & BRI ns 21 33]

 

Kotki szylkretowe point, szylkretowe, kocury cameo, cameo point.


 Planujemy krótką przerwę hodowlaną,  a pod koniec grudnia i na początku roku śliczne mioty cameo, point i srebrne.