DOSTĘPNE KOCIĘTA: Aktualizacja 9 października 2018


DOSTĘPNE KOCIĘTA: Obecnie mamy dostępne kocięta. Specjalizujemy się wyłącznie w hodowli kotów brytyjskich srebrnych cieniowanych, cameo i rudych, złotych oraz złotych i srebrnych colourpoint. Kocięta w tych ubarwieniach można zarezerwować w Ars Britannice.

REZERWACJA: W celu rezerwacji maluszka zapraszamy do kontaktu z naszą hodowlą w wygodny dla Państwa sposób - telefonicznie +48602116670 codziennie w godzinach 9:00 - 21:00 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o dowolnej, dogodnej dla Państwa porze.

KONTAKT: W celu uzyskania pełniejszych informacji o dostępnych kociętach, prosimy o krótki komentarz, jakiego kotka Państwo poszukują z określeniem koloru, płci, pożądanych cech charakteru, a także czy macie już w domu inne zwierzęta. Bardzo prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego, abyśmy mogli skontaktować się z Państwem jak najszybciej.

DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie informacje dotyczące naszej hodowli znajdziecie Państwo w zakładce O hodowli, a szczegółową informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.

Zapraszamy do rezerwacji kociaka już dziś. Poniżej lista dostępnych maluszków.


DOSTĘPNE KOCIĘTA BRYTYJSKIE 

 Odyseusz Ars Britannica*PL Otello Ars Britannica*PL Ofelia Ars Britannica*PL 


 Miot O2 5 lipca 2018: ODYSEUSZ, OTELLO, OFELIA, OLIMPIA


 Rodzice:

Frida Golden Teddys*PL & CH UA*Nonpareil Faust

Frida Golden Teddys*PL & CH UA*Nonpareil Faust

(BRI fs 11 & BRI ns 21 33)

Kocięta będą gotowe do odbioru około 30 września 2018.

Dostępne kocięta: 


Odyseusz Ars Britannica*PL

ODYSEUSZ ARS BRITANNICA*PL 

Informacja o kocie: kocur, BRI ds 11 - rudy srebrny cieniowany cameo, oczy pomarańczowe

Odi wygląda trochę jak okrągły muminek albo słodka beza. Naturę ma podobną. To pogodny, spolegliwy kociak, który lubi noszenie na rękach, zabawę, tulenie. Typowy wspaniały ciepły i przyjazny charakter cameo i jaśniutkie pudrowe futerko sprawia, że nie można go nie kochać :)

Status: dostępny/ available

Kocurek opuści hodowlę po zabiegu kastracji, będzie gotowy do odbioru w wieku 16 tygodni, tj. około 26 października

Dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych kociąt wczesną kastrację wykonujemy około 15-16 tygodnia życia kociaka. 


Otello Ars Britannica*PL

OTELLO ARS BRITANNICA*PL 

Informacja o kocie: kocur, BRI ns 11 - czarny srebrny cieniowany, oczy zielone

Otello to czysta miłość w kociej skórze, pierwszy biegnie do mnie rano, wdrapuje się na kolanka, daje noska. Będzie pięknym kotkiem o mocnym cieniowaniu i wspaniałych wielkich oczach, ale przede wszystkim wielkim sercu. 

Status: dostępny/ available

Kocurek opuści hodowlę po zabiegu kastracji, będzie gotowy do odbioru w wieku 16 tygodni, tj. około 26 października

Dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych kociąt wczesną kastrację wykonujemy około 15-16 tygodnia życia kociaka. 


Ofelia Ars Britannica*PL

OFELIA ARS BRITANNICA*PL 

Informacja o kocie: kotka, BRI fs 11 - czarny srebrny szylkret, oczy zielone

Ofelka jest trochę nieśmiała na początku, ale to bardzo złudne wrażenie. Po chwili głaskania, zaczyna mruczeć jak pozytywka. Ma mądre oczy i będzie śliczna. To bardzo wdzięczna i urocza kotka.

Status: dostępna/ available 

Kotka opuści hodowlę po zabiegu sterylizacji, będzie gotowa do odbioru w wieku 16 tygodni, tj. około 26 października

Dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych kociąt wczesną kastracje i sterylizacje kociąt wykonujemy około 15-16 tygodnia życia kociaka. 


STATUS SPRZEDAŻY KOCIĄT:

Rezerwacja - Umowa kupna-sprzedaży kota została podpisana z przyszłym właścicielem kota, a opłata rezerwacyjna w wysokości 30% wpłynęła na konto Ars Britannica*PL

Obserwacja hodowlana - Kocię jest w obserwacji hodowli i może być dostępne w późniejszym terminie. O możliwość rezerwacji takiego kociaka można pytać nas w trakcie trwania obserwacji.

Dostępny - Oznacza, że kociak jest dostępny do sprzedaży.

Do momentu podpisania umowy i wpłaty opłaty rezerwacyjnej na konto hodowli, kot traktowany jest jako wolny i może zostać sprzedany innej osobie, która wypełni warunki sprzedaży jako pierwsza.


Informacje o procesie rezerwacji kociąt, wyprawce, rodowodzie oraz warunkach odbioru w zakładce O kociętach.


Kontakt: Anna Ferenc - 0048 602 116670, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.